Projektová činnost

Pokud jste na těchto stránkách očekávali katalog rodinných domů, či on-line návrh domu se zvýhodněnou cenou projektu, musíme vás zklamat.

Našim krédem je individuální přístup k zákazníkovi. Nechceme nikomu vnucovat naše návrhy. Chceme pouze Vaše sny přenášet do reality. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a spolupracujeme s ním až do konečné fáze realizace - kolaudace. Nikdy od nás neuslyšíte, "Z tohoto materiálu nestavějte, a z tohoto ano", "Tento výrobek si nepořizujte a tento rozhodně ano". Budeme se Vám pouze snažit vysvětlit rozdíly, výhody či nevýhody zvolené varianty a hledat s Vámi nejvhodnější řešení. Konečné rozhodnutí bude však vždy na Vás. Je to přeci Váš dům a Váš sen.

To největší rozhodnutí Vás však čeká hned na začátku. Rozhodnutí, z jakého materiálu a jakou technologií bude stavba provedena.

Nabízí se dvě základní řešení:


Dřevostavba

V dnešní době je již velmi rozšířeným způsobem výstavby nejen rodinných domů. Vzhledem k rychlému vývoji tohoto způsobu výstavby vznikají, stejně jako v jiných průmyslových odvětvích různé způsoby – technologické procesy. Projekční ateliér EM Projekt plus s.r.o. poskytuje svým klientům vypracování projektu pro výstavbu tzv. Paneláží a dále pak tzv. Letmou montáží.

Mokrý proces - zděná stavba

Technologii výstavby mokrým procesem snad není nutno představovat. Jedná se o klasický způsob zdění, který se osvědčuje po staletí.